Adanadaneyenir.com

‘’ Bir restoranda yemek yemeden önce o mekanı en ince ayrıntılarına kadar görmek istemez misiniz ? ‘’

Adanadaneyenir.com ‘un kuruluş amacı Adana mutfaklarını Türkiye tanıtmak ve  Adana’da yemek yenebilecek  restoranların mutfaklarına girip mönülerini  tanıtım filmleri ve fotoğraflarla göstermektir.  Aynı zamanda  işinizi kolaylaştıracak sistemimizle restoranların fiyatları hakkında bilgi alabilir  ve restoranların  aktivitelerinden haberdar olabilirisiniz.  İlçe mekanları seçenekleriyle  restoranların harita lokasyonları ile yol tarifi alabilir, iletişim numaraları ile rezervasyonlarınızı  kolayca yaptırabilirsiniz.

Toroslardan Çukurova’ya  uzanan Üç Bin yıllık kent Adana’da en iyi yemek nerede yenir sorusunun yanıtını bulmaya sizleri davet ediyoruz .

Adanadaneyenir.com Kullanıcı Sözleşmesi 

Adanadaneyenir.com üyesi olmak için,  kayıt formumuzu doldurmanız ve Adanadaneyenir.com üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kullanıcı ile anlaşma yapıldığı tarih itibari ile sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.

Adanadaneyenir.com sözleşmeyi onaylayan müşterilerine internet ortamında reklamlarını yapmayı ve isterler ise kurulucak sistem ile internet üzerinden yemek siparişi veya rezervasyon yaptırma imkanı sunar.

Adanadaneyenir.com sisteminde firmaların 3-5 dakikalık tanıtım videosu ,fotoğrafları,menü ve iletişim bilgileri yer alır.

Adanadaneyenir.com ile sözleşme yapan firmaların video tanıtım filmleri , fotoğrafları Adanadaneyenir.com ekibi tarafından sözleşmesinin yapıldığı tarih itibari ile 7 iş günü içerinde hazırlanır ve sisteme yüklenir.

Adanadaneyenir.com ekibin hazırladığı video tanıtım filminin ve fotoğrafların telif hakları Adananadaneyenir.com'a aittir ve başka bir merciide izin almadan kullanılmaz.

Sözleşme imzalandığı tarih itibari ile 1 Yıl geçerlidir.

Sipariş ve Rezervasyon karşılığında sundukları hizmetlerin standartından üye firmalar sorumludur.Adanadaneyenir.com taahüt edilen hizmetin reklam ve tanıtımını yapmakla sorumludur.Doğabilecek anlaşmazlıklardan Adanadaneyenir.com sorumlu tutulamaz.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.