Adanavolkswagenyedekparca.com

Can Özel Servis, Seat grup alanında ihtiyaç duyulan özel servis gereksinimini karşılamak amacıyla Seat özel servisi olarak faaliyete başladı. Şirketimiz farklı ve kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki güvenilirliğini artırmaya devam etti.  

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ  ilkesiyle hizmet veren Can Özel Servis, siz degerli Seat kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek amacıyla gelişimine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, çalışma alanını yaklaşık dört katına çıkaran şirketimizin en son yeniliği Volkswagen grubu araçların servis hizmetidir. 

Can  Oto servis 1997 yılından itibaren Volkswagen grup araçlarına özel servis olarak hizmet vermektedir. Can Oto servis verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiği kaliteli servis hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Can Oto servis, profesyönel ekip ve ekipmanları ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.Bir çok servisin üstesinden gelemediği arızalı araçlar,Can oto servis hizmeti ile başarı ile çalıştırılmıştır.

Can Oto servis, ADANA / YÜREĞİR CEYHAN YOLU ÜZERİ SULAMA KAVŞAĞI'da  faaliyet göstermektedir. Verdiğimiz hizmetler, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi' ne sahiptir.

Can Oto servise gelen araçları, modern test cihazları ile test etmekte kaliteli ekipmalar ile bakım ve onarımlarını en iyi şekilde yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır...

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.