Web tasarımı üretiminde birçok farklı beceri ve disiplinler web sitelerinin oluşumunu ve bakımını kapsar. Farklı alanlarda web tasarımı, arayüz tasarımı, arayüz geliştirme, standart kod ve özel yazılım da dahil olmak üzere ; kullanıcı deneyimi, tasarımı ve arama motoru optimizasyonu içerir. Genellikle pek çok kişi bu işi tek yürütmek yerine tüm işleri kapsayan ve herkesin alanında uzman olduğu takımlar kurar ve bu süreçte web tasarım işini hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlarlar. Normal bir web tasarım kısa sürede biterken özel tasarım ya da marka tasarımı yazılımı istemeleri durumunda bu tasarım sürece biraz daha uzamakta ve iş bitiminde kelimenin tam anlamı ile çok iyi bir web sitesi ortaya konmaktadır.

Akarsubaşı yazılım ve Nitro bilişim iştirakleriyle yaklaşık 2 yıldır süren arge ve test çalışmalarının sonucu olarak üretilen ve ortaya çıkarılan araç takip sistemlerine yeni ve farklı bir soluk getirildi. Normal araç takip, gps takip, araç takip sistemleri gibi birçok cihaza kıyasla çok farklı özellikleri bünyesinde barındıran cihaz piyasaya sürüldüğü daha ilk haftadan hiçbir reklam çalışması bile yapılmadan onlarca satış gerçekleştirmiştir. Araç takip sistemlerine kıyasla içerisinde detaylı analizler sunan cihazın en büyük farkı ise aynı zamanda aracınızın beyni ile direkt iletişim kurarak sizlere gerçek yakıt değerleri, gerçek hız ve gerçek rpm /devir bilgisini verebilmesidir.

 

Merhaba sayın okuyucular,

Size öncelikle gittikçe daha çok ihtiyaç haline dönüşen, neredeyse hayatımızın her alanında farkında olsak da olmasak da ihtiyaç duyduğumuz web yazılımından bahsedeceğiz. Web yazılımı sizlere internet üzerinden özellikle web siteleriniz de büyük oranda ihtiyaç duyduğunuz bir can simididir diyebiliriz. Web yazılımına örnekler verecek olursak;

Alt Kategoriler

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.