Kurumsal

Web sayfalarının hemen hemen hepsinde Kurumsal yazan kısmı görürüz. Peki nedir bu kurumsal sayfası,ne işe yarar,bunlardan bahsedeceğiz. Kurumsal bölümü firmanın misyon,vizyon,kurum tarihi,ne amaçla hizmet verdiği,hangi ürünle ne kadar zamandır hizmet sağladığı gibi ana bilgilerin bulunduğu sayfadır. Kurumsal sayfasının web sitenizde olması sizin ikinci bir kimliğinizdir.

Bize Dair;

Akarsubaşı  yazılım ve internet hizmetleri olarak böylesine hızlı bir sektörde 2010 yılından bu yana varlığımızı büyüterek sürdürmeyi siz değerli müşterilerimize borçluyuz. 2010 yılından bu yana aralıksız şekilde hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgi bizleri onurlandırmıştır. Akarsubaşı  yazılım ve internet hizmetleri olarak sektörümüzde  yılların verdiği birikim ile siz müşterilerimize;

 

 

 

 

 CRM SİSTEMLERİ

(ŞİRKET İÇİ WEB'DEN YÖNETİM)

crm yazılımı
website tasarımı

 

 

 

WEB SİTE TASARIM HİZMETLERİ

 

 

 

 

 

YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ

 

 

 

 

yazılım ve crm yazılımı

obd plus araç takip sistemleri

 

 

 

 

 ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

 

 

 

 

 MOBİL UYGULAMA HİZMETLERİ

android ve ios mobil uygulama hizmetleri
eticaret sitesi kurulum

 

 

 

 E-TİCARET HİZMETLERİ

 

 

 

 

GOOGLE OPTİMİZASYONU (SEO) HİZMETLERİ

googleda üst sıralara çıkmak
 grafik işleri ve tasarımları

 

 

 

 GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ

 

 

 

 

3 BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRME HİZMETLERİ

 3 boyutlu mimari çizimler görseller
animasyonlu hareketli web sitesi

 

 

 

 ANİMASYON HİZMETLERİ

Alanların’ da tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile size uygun çözümler üretmeyi ilke edindik.  Firmalar günümüz teknolojisinin olanakları ile tanıtım-reklam mecralarından, araç takip sistemlerine ve birbirinden farklı  onlarca  sektöre kadar artık işlerini ve işletmelerinin çoğu önemli organlarını internet kanalları aracılığıyla yürütmektedir. Hepimiz biliyoruz ki tartışmasız olarak herkesin kabul edip kullandığı bir ihtiyaç var Google! İnternetin bu kadar büyüme kaydettiği bu yıllarda Google sadece internet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler değil bütün sektörlerin reklam kanalı olabilmeyi başarmıştır. Bizde şirket olarak bu noktada sürekli olarak hedefine ulaştırdığımız müşterilerimiz aracılığıyla Google’da ciddi bir deneyim sahibi olduk. Bu yüzdendir ki hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimize optimizasyon paketlerimizi makul miktarlarda sunuyor ve web sitelerini belirlediğimiz sürelerde Google arama motorunun üst sıralarına taşıyoruz. Bunların yanında müşterilerimizin talebi doğrultusunda kurumsal kimlik çalışmalarını bizzat üstleniyor ve ihtiyaç duyulan her müşterimiz için marka bilinci yaratıyoruz. Kimi çalışmalarımızda ürün tanıtımı yapılması gerekiyor ürünün yurtdışından gelmemiş olabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak bünyemize birde 3 boyutlu görselleştirme hizmetlerini dahil ettik. Bu noktada artık ürün olmasa da uzman arkadaşlarımız ürünü gerçeğine yakın realistik bir görüntü ile müşteri çalışmalarının tıkanmasının önüne geçmekte ve çalışma sirkülasyonunun devam etmesini sağlamaktadır. Daha sayamadığımız bir çok alanda siz müşterilerimizin baştan-sona mantığı ile bütün çalışmalarını yürütmeyi amaçladık. Bize bunu başarabilme imkanı veren ve verecek olan bütün müşterilerimize teşekkür ederiz..  

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.