Araç Takip Sistemi Obd Plus M2M

Araç takip sistemi son zamanlarda kullanım alanını bir hayli genişletmiştir. Araç takibi sayesinde yakıttan tasarruf ettiğiniz gibi araçlarınızın güvenliğini sağlamış oluyorsunuz. Obd Plus isimli araç takip sistemi M2M teknolojisine tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus

 

Çoklu araç arayüzüne sahip OBD plus ile filonuz hakkında tüm bilgiye tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz. Geçmişe dönük 2 aya kadar raporlama ve geniş analiz seçenekleri sunan OBD plus filo takip ve yönetiminde şirketinize artı değer katar.

Aracınıza Bağlanın

Kurulum Yok, Beklemek Yok

OBD plus üzerinde bulunan on-board diagnostic ve GPS Modülleri sayesinde aracınıza taktığınız ilk andan itibaren aracınızla ilgili bilgileri size sunmaya başlar. Sizde bu verileri internetin olduğu heryerde ister cepten ister PC den anlık kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Her araçta ortak bulunan OBD2 bağlantı soketi ile kurulum gerektirmeden çalışabilen OBD plus'ı kullanmak için cihazı aracınızın OBD2 soketine takmanız yeterli olacaktır.

ARACIMIN OBD2 SOKETİ NEREDE

Tak ve Çalıştır 

OBD plus' ı kullanmak için ürünü aracınızın OBD2 soketine takmanız yeterlidir. OBD plus kurulum gerektirmez. Bu sayede dilediğiniz zaman dilediğiniz araçta kullanabilirsiniz.

Tüm Markalarla Uyumlu 

OBD plus 2000 model sonrası obd soketi bulunduran tüm araçlara uyumludur.

Nerede Olursanız Olun

Bulut Teknolojisi

OBD plus aracınıza bağlandığı andan itibaren aracınızın beyninden gelen verileri ve konum bilgilerini kendi bulut sunucusuna gönderir. Sunucularımıza ulaşan bu verilere siz ister web sitemizden ister mobil uygulamalarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz. Aracınızın bilgilerini bulut teknolojisi sayesinde en detaylı şekilde görebilir, en güvenli şekilde saklayabilir ve en hızlı şekilde raporlayabilrsiniz. 

 

Yüksek performanslı bulut sunucularımız sayesinde siz bilgisayar başında değilken bile OBD plus verilerinizi kaydeder ve daha sonra incelemeniz için geçmiş 2 aya kadar raporlayabileceğiniz geniş bir veri arşivi sunar.

Tüm Platformlarla Uyumlu 

OBD plus araç yönetim sistemini IOS / Android ve tüm Windows platformlarda kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgilendirme 

OBD plus aracınızla ilgili bilmek istediklerinizi, uyarılarınızı dilerseniz bildirim dilerseniz e-posta veya SMS yoluyla size ulaştırabilir bu sayede nerede olursanız olun aracınız ile aranızdaki bağlantı hiç kopmaz.

Arıza Kodlarını Görün ve Temizleyin

Araç Sağlığı

OBD plus aracınızın hareket halindeyken verdiği hata kodu ve arıza lambalarını size bildirir. Dilerseniz bu hata kodlarını ve servis lambalarını bir tıkla onarabilir ve temizleyebilirsiniz.

Yol Asistanınız 

Yola çıkmadan veya periyodik bakımlarınızdan önce aracınız hakkında detaylı bilgi sahibi olun - onarın. Her koşulda ve her yer'de cebinizdeki asistan.

Filo Doktoru 

Filonuzun sağlık durumunu, çalışma performansını, kronik sorunlarını test edin ve onarın.

Filonuzu Yönetin

Çoklu Araç Yönetimi

Tek bir ekrandan tüm araçlarınızı takip edin, rölanti sürelerinden, duraklamalarına, canlı değerlerinden, sağlık durumlarına, sürüş alışkanlıklarından, trafik kurallarına kadar her noktada filonuz hakkında bilgi sahibi olun. OBD plus filo yönetimi ile şirketinize değer katın.

Eksiksiz Analiz 

Raporlama modülü sayesinde filonuzu yada aracınızı tüm detaylarıyla raporlayın ve analiz edin.

Organize Edin 

Organizasyon modülü ile sürücünün telefonuna sms yada e-posta yoluyla iş emirleri gönderin.

Sınırlarınızı Çizin

Geo-Fencing

Aracınız harita üzerinden sizin seçeceğiniz noktaların dışına çıktığında size sms , bildirim yada e-posta yoluyla bilgi veren Coğrafi Sınırlama modülüdür. Bu sayede araç veya araçlarınızın illegal kullanımından kurtulursunuz. Aynı zamanda ters mantıkta kullanarak aracın gitmesi gereken yeri belirleyip o alana gittiğinde bundan haberdar olabilirsiniz.

Sınırlarınızı Çizin 

Harita üzerinden dairesel şekilde sınırsız büyüklükte alanlar belirleyin bu birden fazla alanı birden fazla araca tanımlayın

Rota Sınırlama 

Uzun soluklu seyahatlarde fuzuli yakıt tüketiminden kaçınmak, güvenlik ve profesyonellik açısından sürücüye bir rota belirleyin ve sürücü bu rotadan saptığında bilginiz olsun.

Yönlendirin 

Coğrafi sınırlama özelliği ile dilerseniz aracın gitmesi gereken noktaları önceden belirleyin araç o noktalara uğradığında bilgi sahibi olun.

Kontrolü Ele Alın

Uzaktan Yönetim

OBD plus uzaktan yönetim ile aracınızı dilediğiniz zaman durdurun. Kapılarını veya camları açın kapatın, korna çalın yada bagajı açın.

*Uzaktan yönetim sadece destekleyen araçlar için geçerlidir.

Güvenliğiniz Önceliğimiz 

OBD plus aracınızda takılıyken aracınız çekilir yada çalınmaya teşebbüs edilirse size bilgi gelir. Bu andan sonra dilerseniz aracınızı kilitleyebilir yada başka müdahalelerde bulunabilirsiniz.

Anlık Takip Edin

Canlı Takip

Araçlarınızı GPS uyduları üzerinden anlık takip edin.Aracın canlı değerlerini görün

Aracımı Bul ! 

3G teknolojisi ile aracınızın son konumunu cep telefonunuzdan görebilirsiniz. Bu sayede büyük otoparklarda dahi araç arama derdinden kurtulursunuz.

Güvenli Bir Fikir 

Aracınız seyir halindeyken sizin belirlediğiniz hız, rpm vs. sınırları aşıldığında size bilgi gelir. Bunların yanı sıra aracınız ani şerit değiştirir ani hızlanır yada yavaşlar, kaza yapar veya agresif sürüş sergilerse size bilgi gelir

İletişim Kurun 

Bu tür durumlarda sürücülere bilgilendirme mesajları göndererek sürücü ile iletişim içinde olun.

Detaylara Göz Atın

60 Güne Kadar Raporlama

Geniş raporlama yelpazesi ile araçlarınızın bir veya birden fazla kritere bağlı olarak geçmiş 60 güne kadarki hareket ve tüketim dökümlerini alabilirsiniz. Bu analizler şirket içinde tasarruf ve güvenlik güncellemelerinde size rehber olacaktır.

Hızlı Raporlama 

Hazır raporlar sayesinde bir çok temel raporlamalara anında ulaşırsınız (Sürüş süreleri, hız ortalamaları, yakıt tüketimleri vs...)

Paylaşın 

Analiz ettiğiniz raporları dilerseniz takım arkadaşlarınızla veya sosyal ortamlarda paylaşın.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.