Adana Garaj Oto

Garaj Oto Özel Servis, Nissan marka araçlar alanında ihtiyaç duyulan özel servis gereksinimini karşılamak amacıyla, Adana' da Nissan özel servisi olarak faaliyetlerine başladı. Şirketimiz kaliteli hizmet anlayışı ve önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki güvenilirliğini artırmaya devam etti. KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesiyle hizmet veren Garaj Özel Servis, siz degerli Müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla, gelişimine devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, çalışma alanını genişleten şirketimiz Nissan gurubu araçların yanında tüm marka model araçların da orjinal yedek parça ve özel servis hizmetlerini vermektedir.

Garaj Oto Servisi, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sunduğu kaliteli servis hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Garaj Özel Oto Servis, profesyönel ekip ve ekipmanları ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bir çok servisin üstesinden gelemediği arızalı araçlar, Garaj oto servis hizmeti ile başarılı olarak çalıştırılmıştır.

Araçlarınızla ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personellerle, kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olan Garaj Özel Nissan Servisi, her geçen gün kendini geliştirmektedir. Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak, modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Garaj Oto Servis, ADANA / T. CEMAL BERİKER BULVARI'nda(E-5) faaliyet göstermektedir. Verdiğimiz hizmetler, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi' ne sahiptir.

Adana Garaj Otomotiv Özel Nissan Servisi' ne gelen araçlar, modern orjinal test cihazları ile test edilmekte, kaliteli ekipmanlar ile bakım ve onarımları en iyi şekilde yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir...

İlkelerimiz

* Dürüstlük,

* Saygı,

* Güven,

* Şeffaflık,

* Sosyal Sorumluluk,

* Ekip Çalışması,

* Kalite, Sürekli Gelişim.

Vizyonumuz

* Müşteri odaklı, kaliteli hizmetimizi artırmak sunmak.

* Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak.

* Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak.

* Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak.

* Öğrenmeye ve geliştirmeye açık olmak.

* Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine cevap vermek.

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

Misyonumuz

* Vizyonumuz doğrultusunda ticari, ahlaki, hukuki, kurallara saygılı olmak.

* Müşterilerine ve çalışanlarına katkılarını sürekli olarak geliştirip dinamik bir organizasyona hakim olmak.

* Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak. 

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.