Arizatestcihazlari.com

Sinerji Otomotiv arıza tespit cihazları başta olmak üzere, otomotiv sektörünün ihtiyacı olan dash promming, immo programming, airbag programming, programmer ve chip tuning teknolojilerinin ithalatını ve satışını sağlamaktadır. Satışını yaptığı ürünlerin satış sonrası desteğini de büyük bir titizlikle gerçekleştirmekte olan Sinerji Otomotiv, sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini korumaktadır.

2000 yılından bu yana aktif şekilde sektörde hizmet veren Sinerji Otomotiv müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için global cihazları takip edip sektöre en iyi uyum sağlayan teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Sektörde kendini kanıtlamak adına doğru ve emin adımlarla ilerleyen Sinerji Otomotiv kısa sürede amacına ulaşmıştır.

Otomotiv sektörünün temel ihtiyacı haline gelen arıza tespit cihazlarını uzmanlık alanı olarak ele alan deneyimli kadrosu ile tüm Türkiye'ye sunmaktadır.

Sadece ürün satışı değil, mükemmel satış sonrası desteği, teknik servisi ve tüm ürünleri için yedek parça imkanları sunan Sinerji Otomotiv, Performans Kitleri, Klima Dolum Cihazları, Chip Tuning gibi birçok servis ekipmanının da ithalatını yapmaktadır.

İnovasyon odaklı, yenilikçi yapısı ile diagnostik sektörünü yakından takip ederek en yeni ürünleri ve en yenilikçi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

- İthalat

- Pazarlama

- Teknik Servis

- Proje ve Ürün Geliştirme

faaliyetlerini kendini de sürekli geliştirerek başarı ile icra etmektedir.

 Sinerji Otomotiv, binek, hafif ticari, ağır vasıta, iş makinası, tarım araçları ve motorsiklet için komple arıza tespit çözümleri sunmaktadır. Ürün ve hizmetlerini anahtar teslim modeliyle sunduğu için müşterilerinin sorunsuz ve eksiksiz çözüme ulaşmasını sağlar. 

Uzman kadrosu ve aktif pazarlama ekibiyle dinamik ve genç bir firma olan Sinerji Otomotiv, çözüm odaklı yaklaşımıyla yenilikçi bir portre çizmektedir.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.