Atomfilm.org

Kim olursak olalım öncelikle “Kaça yapıyorsunuz?” diye soracaksınız muhtemelen. Evet, işlerimizi ve referanslarımızıda inceleyeceksiniz. Zaten firmanıza uygun olduğunu düşündüğünüz için bizimle görüşmektesiniz. Ama haklı olarak aklınızdan geçen ilk soru “Kaça yapıyorsunuz?”

 

Siz kaça istiyorsanız o fiyata yapıyoruz.

 

Tanıtım filmi, reklam filmi, kamu spotu, interaktif cd, kısa film, uzun metraj film çekimleri ve diğer video çalışmalarından hangisini istiyorsanız onu yapmamızın bedeli sizin bütçenizin uygunluğuna göre olacaktır. Biz sizinle uzun ömürlü çalışmak istiyoruz. Sizin firmanızın bizim size yapacağımız tanıtım çalışması ile daha büyümesini ve bol kazanç sağlamasını istiyoruz. Firmanızın marka değerini arttırmak niyetindeyiz. Evet, bunu yapabiliriz. Sizden ve firmanızdan aldığımız öngörülerle daha yüksek değer taşımasını sağlayacak PR çalışmasını yapabiliriz. Ve dediğimiz gibi, bunu sizin bütçe kaleminize göre tasarlayıp size sunabiliriz.

 

Şimdi, biz kimiz sorusuna gelince;

2011 yılında kurulan Atom Film ulusal ve uluslararası birçok festivalden hem kısa film hem de reklam filmi ödülleri almıştır. Yerli ve yabancı birçok uzun metraj filmde reji olarak çalışmıştır. Profesyonel ekip ve ekipmanları ile tanıtım filmi, reklam filmi, kamu spotu, klip çekimi, interaktif cd ve video çekim çalışmaları yapmaktadır.

 

İyi günler.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.